Tel: (0216) 577 8579

Adres: Tevfik Fikret Caddesi, Dumankaya Flex, No: 38 / 80, Küçükbakkalköy, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Tekno Güven Garanti Bilişim Hizmetleri, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Küçükbakkalköy Mah. mahallesinde (Tevfik Fikret Caddesi) yer alıyor. Tekno Güven Garanti Bilişim Hizmetleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekno Güven Garanti Bilişim Hizmetleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

her türlü bilgisayar bilgisayar parçaları cep telefonları bilgisayar çevre bilimleri harici diskler navigazyon fotoğraf makinesi kamera lcd tv oyun konsolu mp3 player ile her türlü elektronik mekanik mekotronik makinelerin alım satımını ithalat ve ihracatını yapabilir. . . ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    Tekno Güven Garanti Bilişim Hizmetleri
    Toplam 8 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 9 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tekno Güven Garanti Bilişim Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tekno Güven Garanti Bilişim Hizmetleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tekno Güven Garanti Bilişim Hizmetleri

Aşağıdaki formu kullanarak Tekno Güven Garanti Bilişim Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...