Tel: (0554) 509 8888

Adres: Atatürk Orman Ciftligini Gecince Beyazköy Karsısında Bulunan Sunpet Benzın İstasyonu Arkasındadır. Tekirdağ, Türkiye


Tekirdağ Paintball, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde yer alıyor. Tekirdağ Paintball yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekirdağ Paintball nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tekirdağ paintbal acılmıstır.Bu cılgın aksiyona hazırmısınız?Tekirdağ paintball yeri beyazköy yazlıklarının hemen karsısında bulunan sunpet benzin istasyonunun arka bahcesidir.girişücretlendirmesi kişi bası 10 tl olup tum ekipmanlar + silahlarda 50şermermi bulunmaktadır.Oyun Esnasında Alınacak Her ekstra 50 mermi 5 tl dir.Oyunumuz 8 kişi veya 10 kişi oynanabilmektedir.oyunsüresi 1 saat 1saat 15 dk kadar sürmektedir.tüm ekipmanlar vede gereklitüm bilgiler verilmektedir.Akşam oyunları baslamıstır.siz ne zamanoynamak istersenız o zaman oyun olucaktır. Rezervasyon numaramız: 0554 509 88 88 http://www.facebook.com/pages/tekirdag-paintball/116526585056242 daha detaylı bilgi için 0554 509 88 88 [turker]


0 görüş var

    Tekirdağ Paintball
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tekirdağ Paintball nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tekirdağ Paintball konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tekirdağ Paintball

Aşağıdaki formu kullanarak Tekirdağ Paintball ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...