Tel: (0282) 262 5355

Adres: 100. Yıl Mah., Merkez, Tekirdağ, Türkiye


Tekirdağ Devlet Hastanesi 2. Kısım, Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde yer alıyor. Tekirdağ Devlet Hastanesi 2. Kısım yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekirdağ Devlet Hastanesi 2. Kısım nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tekirdağ Devlet Hastanesi 2. Kısım nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tekirdağ Devlet Hastanesi 2. Kısım konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tekirdağ Devlet Hastanesi 2. Kısım

0 görüş var

Tekirdağ Devlet Hastanesi 2. Kısım adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Tekirdağ Devlet Hastanesi 2. Kısım
, Süleymanpaşa, Tekirdağ.
+90(0282) 262 5355 Tekirdağ Devlet Hastanesi 2. Kısım

Aşağıdaki formu kullanarak Tekirdağ Devlet Hastanesi 2. Kısım ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...