Tel: (0212) 513 4709

Adres: C Cad. 2057 Sok. No: 20 50.Yıl Mh. Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Tekin Tekstil, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin 50. Yıl Mah. mahallesinde (2057. Sokak) yer alıyor. Tekin Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekin Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü tekstil, deri, konfeksiyon, triko emtia, mal, malzeme ve hammaddesinin imalatı, ihracatı, ithalatı ve dahili ticareti ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tekin Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tekin Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tekin Tekstil

1 görüş var

  • YUKARIDAKİ FİRMA MÜDÜR/ORTAK'I OLDUĞUM FİRMADIR. AMA NASIL OLMUŞSA FİRMA BİLGİLERİNDE BENİM İKAMETGAH ADRESİM VE EV TELEFOMUN BELİRTİLMİŞTİR.
    DOĞRU BİLGİLER
    ADRES: SEYİTNİZAM MAH GÜMÜŞSUYU DAVUTPAŞA CAD GELİŞİM SİTESİ NO:8/A ZEYTİNBURNU/İSTANBUL
    TEL:0212 510 87 95 / 0212 679 12 12

    Misafir, 06.07.2011 14:08:00

Aşağıdaki formu kullanarak Tekin Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...