Tel: (0312) 218 0300

Adres: Söğütözü Caddesi, No: 31, Pk: 06520, Söğütözü, Çankaya, Ankara, Türkiye


Tekel Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Tekel Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tekel Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Tekel Genel Müdürlüğü
  Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.33 puan aldı.
 • Sizden sigara üretilmesini istemiyorum içenler bizi rahat sız ediyor ben üzeyir yazar

  35/ 5 yıldız
  ,

 • alkollü içecekleri satılmasını istemiyorum çünkü evde içildiği zaman her gün kavga etmekten bıktım ve bu yüzden istemiyorum

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tekel Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tekel Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tekel Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Tekel Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...