Adres: Kadıköy, E 80 Yanyolu, 34744 Bostancı, , İstanbul, Türkiye


Tek Per Sitesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Bostancı Mah. mahallesinde (E 80 Yanyolu) yer alıyor. Tek Per Sitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tek Per Sitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tek Per Sitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tek Per Sitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tek Per Sitesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Tek Per Sitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...