Adres: Karşıyaka, 1712. Sk, 2-6, 35600 Tuna, İzmir, İzmir, Türkiye


Tedaş Karşıyaka, İzmir ili Karşıyaka ilçesinin Tuna Mah. mahallesinde (1712. Sokak) yer alıyor. Tedaş Karşıyaka yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tedaş Karşıyaka nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tedaş Karşıyaka nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tedaş Karşıyaka konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tedaş Karşıyaka

2 görüş var

  • tedaşta çalışan ve karşısındaki konuşan insanı anlayamayacak kadar yaşı geçmiş birkaç kişi ile iş yürütmeye çalışılıyor. yanlış okumadan dolayı fazla fatura geldi.iki gün sonra eshot sokağına gidip itiraz ettim. tabiki son sayaç numarasınıda yazdım gittim. oradaki bir zata ( tahminen 60 yaşını çoktan geçmiş) derdimi bir türlü anlatamadım o iki günlük işlenen elektriği bir aydır kullanılmış gibi algılayıp rapor tutmuş kaçak kullanılıyor diye. ve derdimi kimseye anlatamadım bütün ödenen düzenli faturalarımı bornova merkeze dilekçeyle itiraz etmeme rağmen oradakilerde yaş haddini aştığı için anlatamadım ve kaçak kullanan damgası yedim.inşallah öteki dünyada hesaplaşırız o anlama özürlü insanlarla. ve gençlerin önünü açsınlar açsınlarki başka hasanlar mağdur olmasın

    Misafir, 24.08.2010 09:20:00

  • ben karş?ıyaka ş?emikler semtinden 16.02.2010 tarihinde 6305 sokaga gelen sayaç okuyucunuz iki yanyana olan sayaçların birini okuyup diyerini okuyamayıp gitmiş? ben daha sonra aşgıya inip bunu görünce tedaş? görevlisini iki sokak ötede buldum niye yazmadıgını sorunca bana bagırarak sayacı okuyup tedaş gidin dedyip ben gelip tekrar okuyabilirmisiniz deyince bana sizinle uğ?raşmam ve arkasından hakaret etti buna iki komş?umda şit bu konuyla ilgilenmenizi arzederim saygılarımla

    Misafir, 16.02.2010 14:25:00

Tedaş Karşıyaka adlı mekan, 64 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Tedaş Karşıyaka
Tuna Mah.1712. Sokak, Karşıyaka, İzmir.
Tedaş Karşıyaka

Aşağıdaki formu kullanarak Tedaş Karşıyaka ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...