Tel: (0212) 337 5500 veya (0212) 337 5555

Adres: Gayrettepe Mh. Yener Sokak, No: 1, Kat: 5-6, Pk: 34349, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş., İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Gayrettepe Mah. mahallesinde (Yener Sokak) yer alıyor. TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirketin temel amacı yeni ve veya ikinci el motorlu taşıtlar yolcu araçları hafif ticari araçlar ve kamyonlar da dahil olmak üzere ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere ve motorlu taşıt sınıfına girmeyen diğer ekipmanlar ve hizmetlere ilişkin uzun süreli kiralama hizmeti sağlamaktır ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...