Tel: (0322) 458 7199

Adres: Kayalibag Mah. Turhan Cemal Beriker Bul. Girne Koprusu Yani Sabanci Camii Seyhan Adana Adana, Türkiye


Türkiye Diyanet Vakfı Adana Şubesi, Adana ili Seyhan ilçesinde yer alıyor. Türkiye Diyanet Vakfı Adana Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkiye Diyanet Vakfı Adana Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkiye Diyanet Vakfı Adana Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkiye Diyanet Vakfı Adana Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkiye Diyanet Vakfı Adana Şubesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Türkiye Diyanet Vakfı Adana Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...