TCDD Alsancak Garı logo

Adres: Konak, Şehitler Cd, 2-10, 35230 Umurbey, , İzmir, Türkiye


    kategoriler:
  • gar

TCDD Alsancak Garı, İzmir ili Konak ilçesinin Umurbey Mah. mahallesinde (Şehitler Caddesi) yer alıyor. TCDD Alsancak Garı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TCDD Alsancak Garı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TCDD Alsancak Garı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TCDD Alsancak Garı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TCDD Alsancak Garı

0 görüş var

TCDD Alsancak Garı adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
TCDD Alsancak Garı
Umurbey Mah.Şehitler Caddesi, Konak, İzmir.
TCDD Alsancak Garı

Aşağıdaki formu kullanarak TCDD Alsancak Garı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...