Tel: (0212) 707 5500 veya (0212) 335 7400

Adres: Tanburi Ali Efendi Sok. No: 15 Etiler, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Tbwa Reklam Hizmetleri, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde yer alıyor.

Reklam hizmetlerinin yapılabilmesi için gerekli kısa ve uzun metrajlı filmleri hazırlamak, video ve diğer iletişim araçlarını kullanmak ve Şirket amaç ve konularını gerçekleştirmek için gayrimenkul satın almak, iktisab etmek, kiraya vermek, kiralamak, satmak, inşa etmek, gayrimenkuller üzerinde 3. kişilerle ticari işler çerçevesinde teminat amacıyla şirket yararına veya şirkete karşı ipotek ve sair ayni haklar tesis etmek, kaldırmak ve iştigal konularının gerçekleşmesi için yurt içinde veya dışında uzun, orta, kısa vedali borçlanmalardabulunmak, aval ve kefalet kredileri temin etmek, bu maksatla menkul ve gayrienkul rehni vermek, ve 8. 3. 2000 tarihinde tesil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki formu kullanarak Tbwa Reklam Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...