Tel: (0216) 332 2632

Adres: Kuleli Emek Mah. Okul Sk. No. 9 Çengelköy, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Taylan Doğuer Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Taylan Doğuer Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taylan Doğuer Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taylan Doğuer Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taylan Doğuer Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taylan Doğuer Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi

0 görüş var

Taylan Doğuer Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Taylan Doğuer Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 332 2632 Taylan Doğuer Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak Taylan Doğuer Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...