Tel: (0212) 601 2318

Adres: Tayfur Sökmen İöo, Küçükçekmece, 34292 Cumhuriyet, , İstanbul, Türkiye


Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben orda okuyorum ve öğretmenler çok güzel anlatıyolar

    Misafir, 26.03.2011 11:12:00

Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu
Cumhuriyet Mah., Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 601 2318 Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Tayfur Sökmen İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...