Tel: (0212) 682 1545

Adres: Mareşal Fevzi Çakmak Mah. Egemen Cad No: 14 Arnavutköy, İstanbul, Türkiye


Taşoluk Köyü İlköğretim Okulu, İstanbul ili Arnavutköy ilçesinde yer alıyor. Taşoluk Köyü İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taşoluk Köyü İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taşoluk Köyü İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taşoluk Köyü İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taşoluk Köyü İlköğretim Okulu

0 görüş var

Taşoluk Köyü İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.14 puan almıştır.
Taşoluk Köyü İlköğretim Okulu
, Arnavutköy, İstanbul.
+90(0212) 682 1545 Taşoluk Köyü İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Taşoluk Köyü İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...