Tel: (0212) 618 5843

Adres: İmam Hatip Lisesi Bulvarı No: 10-12 Küçükköy İmam Hatip Lisesi Yanı Kazım Karabekir Mh. Küçükköy Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


Taşkın Ticaret, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Kazım Karabekir Mah. mahallesinde (839. Sokak) yer alıyor. Taşkın Ticaret yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taşkın Ticaret nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taşkın Ticaret nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taşkın Ticaret konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taşkın Ticaret

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Taşkın Ticaret ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...