Tel: (0322) 225 0677

Adres: Tellidere Mah. 72059 Sok. No: 2 Seyhan, Adana, Türkiye


Taşkent İlköğretim okulu, Adana ili Seyhan ilçesinin Yeniyurt Mah. mahallesinde yer alıyor. Taşkent İlköğretim okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taşkent İlköğretim okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taşkent İlköğretim okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taşkent İlköğretim okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taşkent İlköğretim okulu

1 görüş var

  • ADANA DA GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL OKUL............................

    Misafir, 04.03.2011 14:56:00

Taşkent İlköğretim okulu adlı mekan, 47 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Taşkent İlköğretim okulu
Yeniyurt Mah., Seyhan, Adana.
+90(0322) 225 0677 Taşkent İlköğretim okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Taşkent İlköğretim okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...