Tel: (0212) 233 3353

Adres: Kurtuluş Cad. No: 24 Daire: 26 Pangaltı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Taşfırın Pide Ve Döner Evi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Bozkurt Mah. mahallesinde (Kurtuluş Caddesi) yer alıyor. Taşfırın Pide Ve Döner Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taşfırın Pide Ve Döner Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Taşfırın Pide Ve Döner Evi
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.86 puan aldı.
  • Biraz once lahmacun salata ve cig kofte istedik. Lahmacunu geri gonderdik cunku tadi faciaydi. Igrenc kokuyor ve eksiydi. Buna ragmen yemedigimiz lahmacunun parasini aldilar. Helal etmiyorum.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taşfırın Pide Ve Döner Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taşfırın Pide Ve Döner Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taşfırın Pide Ve Döner Evi