Tel: (0212) 233 3353

Adres: Kurtuluş Cad. No: 24 Daire: 26 Pangaltı Şişli, , İstanbul, Türkiye


Taşfırın Pide Ve Döner Evi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Bozkurt Mah. mahallesinde (Kurtuluş Caddesi) yer alıyor. Taşfırın Pide Ve Döner Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taşfırın Pide Ve Döner Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taşfırın Pide Ve Döner Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taşfırın Pide Ve Döner Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taşfırın Pide Ve Döner Evi

1 görüş var

  • Biraz once lahmacun salata ve cig kofte istedik. Lahmacunu geri gonderdik cunku tadi faciaydi. Igrenc kokuyor ve eksiydi. Buna ragmen yemedigimiz lahmacunun parasini aldilar. Helal etmiyorum.

    Misafir, 19.11.2013 16:15:00

Taşfırın Pide Ve Döner Evi adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.86 puan almıştır.
Taşfırın Pide Ve Döner Evi
Bozkurt Mah.Kurtuluş Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 233 3353 Taşfırın Pide Ve Döner Evi

Aşağıdaki formu kullanarak Taşfırın Pide Ve Döner Evi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...