Tel: (0212) 249 8230

Adres: Büyük Hendek Caddesi, No: 24 / D, Karaköy, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Taşar Elektrik Aydınlatma, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Bereketzade Mah. mahallesinde (Büyük Hendek Caddesi) yer alıyor. Taşar Elektrik Aydınlatma yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taşar Elektrik Aydınlatma nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her nevi elektrik malzemelerinin imali, ithali, ihracı, dahili ticareti, toptan ve perakende alım ve satımı Her nevi gayrimenkul alır satar inşaa eder ettirir. kiraya verir kiralar maliki bulunduğu gayrimenkuller üzerinde her türlü tasarrufta bulunabilir borçlarının teminatı olarak ipotek ve rehin verebilir alabilir bunları tadil ve fek edebilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Taşar Elektrik Aydınlatma
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taşar Elektrik Aydınlatma nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taşar Elektrik Aydınlatma konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taşar Elektrik Aydınlatma

Aşağıdaki formu kullanarak Taşar Elektrik Aydınlatma ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...