Tel: (0461) 404 7879

Adres: Tarsus İlçe Müftülüğü, Şehitkerim Mah. Sayman Cad. No: 14 33400 Tarsus, Mersin, Türkiye


Tarsus Müftülüğü, Mersin ili Tarsus ilçesinde yer alıyor.


1 görüş var

    Tarsus Müftülüğü
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.
  • Merhabalar biz bir otobüs D.Bakir dan Tarsus'a Eshab-i Kehf makamini ziyarete gittik.Camii imami bizi otele yönlendiridi oysa gelen ziyaretçilerin çoğunun maddi imkani bulunmuyordu.Kendisinden rica ettik en azından bayan tarafinin acik kalmasi için onuda kabul etmedi.Müftü beyi arayalim rica edelim dedik numarasi yok dedi yani anlayacağınız zorluk çıkarıp bizi otele göndermek istedi.Biz Allah misafi olarak D.Bakir dan Tarsus'a Allah rızası için gelmiş bulunurken camii imami bayanları camiden kovarcasina hakaret etmesi bizi yürekten üzdü.Ziyaretci arkadaşlar arasında yaşlı ve hasta bayanlarin olmasi buna rağmen imam efendinin hakaretine maruz kalmasi kabul edilemez.Bu konuyla ilgili gereken işlemlerin yapılmasıni ümit eder, hayirli akşamlar dilerim.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki formu kullanarak Tarsus Müftülüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...