Adres: Adana-erdemli Yolu, Akgedik Köyü, Berdan Barajı Göleti, Tarsus, Mersin, Türkiye


Tarsus Hayvanat Bahçesi, Mersin ili Tarsus ilçesinin Akgedik Köyü mahallesinde yer alıyor. Tarsus Hayvanat Bahçesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tarsus Hayvanat Bahçesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tarsus Hayvanat Bahçesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tarsus Hayvanat Bahçesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tarsus Hayvanat Bahçesi

0 görüş var

Tarsus Hayvanat Bahçesi adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.89 puan almıştır.
Tarsus Hayvanat Bahçesi
Akgedik Köyü, Tarsus, Mersin.
Tarsus Hayvanat Bahçesi

Aşağıdaki formu kullanarak Tarsus Hayvanat Bahçesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...