Tel: (0324) 624 4043

Adres: Yeni Ömerli Mahallesi Atatürk Caddesi Antik Kent Bitişiği No: 28 Tarsus, , Mersin, Türkiye


Tarsus Adliyesi, Mersin ili Tarsus ilçesinin Yeni Ömerli Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Tarsus Adliyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tarsus Adliyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Tarsus Adliyesi
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tarsus Adliyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tarsus Adliyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tarsus Adliyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Tarsus Adliyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...