Tel: (0216) 302 4100

Adres: Bağdat Cad. No: 307-309 Galip Paşa Camii Yakınında Erenköy Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Suadiye Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü

0 görüş var

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.8 puan almıştır.
Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü
Suadiye Mah.Bağdat Caddesi, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 302 4100 Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...