Tel: (0312) 417 8470

Adres: Karanfil Sk. No: 62 Bakanlıklar , / İstanbul Ankara, Türkiye


Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM), Ankara ili Çankaya ilçesinin Kavaklıdere Mah. mahallesinde yer alıyor. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM)
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.45 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM)

Aşağıdaki formu kullanarak Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...