Tel: (0212) 293 1270 veya (0212) 293 6370

Adres: İstiklâl Caddesi, Şahkulu Bostanı Sokak, No: 8, Tünel, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


İBB Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Şahkulu Mah. mahallesinde (Şah Kulu Bostan Sokak) yer alıyor. İBB Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İBB Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kültür A.Ş. tarafından çok amaçlı bir kültür merkezi olarak işletilen Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi'nde konferans, panel, dinleti gibi etkinlikler için kullanılan bir salon, 104 koltuklu sinema salonu, 116 kişilik bir tiyatro salonu ve 36 metrekare genişliğinde bir sergi salonu bulunmuktadır. Kültür-sanat sezonu sırasında sinema salonu haftada altı gün, sanatsal ağırlıklı filmlere yer vermektedir.


1 görüş var

    İBB Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.55 puan aldı.
  • Araba ile gitmenizi tavsiye etmem.

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İBB Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İBB Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İBB Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi