Tel: (0236) 233 3767

Adres: Mesir Mh. Tarık Almış Caddesi, No: 5, Pk: 45030, Şehzadeler, Manisa, Türkiye


Manisaspor Tarık Almış Spor Tesisleri, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin Mesir Mah. mahallesinde (Tarık Almış Caddesi) yer alıyor. Manisaspor Tarık Almış Spor Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Manisaspor Tarık Almış Spor Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Tarık Almış Spor Tesisleri 22.000 m2 üzerine kurulmuş olup; bunun 3.000 m2'si Yatakhaneler, Yemekhane, Mutfak, İdari ofisler, Antrenör odaları, Toplantı Salonu, Soyunma odası, Spor salonu, Kapalı havuz, Sauna, Buhar odası, Kafeterya, Fizyoterapi odası, Doktor odası, Masaj odaları gibi bölümlerden oluşan kapalı alandır. 17,000 m2'si de antrenman sahaları ve otopark alanını kapsayan açık alanlardır.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Manisaspor Tarık Almış Spor Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Manisaspor Tarık Almış Spor Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Manisaspor Tarık Almış Spor Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Manisaspor Tarık Almış Spor Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...