Tel: (0312) 413 6000

Adres: Dikmen Caddesi, No: 14, Bakanlıklar, Çankaya, Ankara, Türkiye


Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (Dikmen Caddesi) yer alıyor. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.7 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...