Tansaş Kıbrıs Şehitleri Mağazası logo

Tel: (0850) 229 8206

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi, 1443. Sokak, No: 131, Alsancak, Konak, İzmır İzmir, Türkiye


Tansaş Kıbrıs Şehitleri Mağazası, İzmir ili Konak ilçesinin Alsancak Mah. mahallesinde (1443. Sokak) yer alıyor. Tansaş Kıbrıs Şehitleri Mağazası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tansaş Kıbrıs Şehitleri Mağazası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Tansaş Kıbrıs Şehitleri Mağazası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tansaş Kıbrıs Şehitleri Mağazası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tansaş Kıbrıs Şehitleri Mağazası

Aşağıdaki formu kullanarak Tansaş Kıbrıs Şehitleri Mağazası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...