Tel: (0212) 512 2286

Adres: Rahvancı Sok. No: 21 Tanrıverdi Plaza Hobyar Mh. Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Tanrıverdi Holding A.Ş., İstanbul ili Fatih ilçesinin Hobyar Mah. mahallesinde (Rahvancı Sokak) yer alıyor. Tanrıverdi Holding A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tanrıverdi Holding A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Holding her türlü ticari sınai tarımsal işletmelerle madencilik enerji eğitim inşaat ulaştırma para bulma bankacılık sigortacılık turiz hizmet reklamcılık konularında faaliyette bulunmak ve 7. 9. 1995 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Tanrıverdi Holding A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tanrıverdi Holding A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tanrıverdi Holding A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Tanrıverdi Holding A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...