Tel: (0212) 854 3601 veya (0212) 854 3602

Adres: Birlik Sanayi Sitesi 5. Cadde, No: 40, Pk: 34500, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye


Tanrıver Mümessillik, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Barış Mah. mahallesinde (Akdeniz Caddesi) yer alıyor. Tanrıver Mümessillik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tanrıver Mümessillik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü makine, alet takım ve tezgahların bunların parça ve sarf malzemelerinin alımı satımı imalatı ithali ve ihracatını yapmak . Bunlarla ilgili servisler ve bayi ağları kurmak, kurulmuş olanlara iştirak etmek işletmek işlettirmek kiralamak kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Tanrıver Mümessillik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tanrıver Mümessillik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tanrıver Mümessillik

Aşağıdaki formu kullanarak Tanrıver Mümessillik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...