Adres: Beyoğlu, Tak-ı Zafer Cd, 34435 Gümüşsuyu, , İstanbul, Türkiye


Taksim Meydanı, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Gümüşsuyu Mah. mahallesinde (Tak-ı Zafer Caddesi) yer alıyor. Taksim Meydanı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taksim Meydanı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taksim Meydanı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taksim Meydanı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taksim Meydanı

0 görüş var

Taksim Meydanı adlı mekan, 62 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Taksim Meydanı
Gümüşsuyu Mah.Tak-ı Zafer Caddesi, Beyoğlu, İstanbul.
Taksim Meydanı

Aşağıdaki formu kullanarak Taksim Meydanı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...