Adres: Beyoğlu, Tak-ı Zafer Cd, 34435 Gümüşsuyu, , İstanbul, Türkiye


Taksim Metro İstasyonu, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Gümüşsuyu Mah. mahallesinde (Tak-ı Zafer Caddesi) yer alıyor. Taksim Metro İstasyonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taksim Metro İstasyonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taksim Metro İstasyonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taksim Metro İstasyonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taksim Metro İstasyonu

0 görüş var

Taksim Metro İstasyonu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Taksim Metro İstasyonu
Gümüşsuyu Mah.Tak-ı Zafer Caddesi, Beyoğlu, İstanbul.
Taksim Metro İstasyonu

Aşağıdaki formu kullanarak Taksim Metro İstasyonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...