Tel: (0212) 252 4300

Adres: Beyoğlu, Sirkeci Mescit Sk, 34433 Katipmustafaçelebi, , İstanbul, Türkiye


Taksim İlkyardım Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Katip Mustafa Çelebi Mah. mahallesinde (Sirkeci Mescit Sokak) yer alıyor. Taksim İlkyardım Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taksim İlkyardım Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taksim İlkyardım Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taksim İlkyardım Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taksim İlkyardım Hastanesi

0 görüş var

Taksim İlkyardım Hastanesi adlı mekan, 58 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Taksim İlkyardım Hastanesi
Katip Mustafa Çelebi Mah.Sirkeci Mescit Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 252 4300 Taksim İlkyardım Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Taksim İlkyardım Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...