Tel: 444 01 60

Adres: Gümüşsuyu Mahallesi, Mete Caddesi, Taksim Gezi Parkı, Pk: 34437, Taksim, Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Taksim Gezi Parkı, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Gümüşsuyu Mah. mahallesinde (Mete Caddesi) yer alıyor. Taksim Gezi Parkı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taksim Gezi Parkı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Taksim Gezi Parkı
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taksim Gezi Parkı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taksim Gezi Parkı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taksim Gezi Parkı

Aşağıdaki formu kullanarak Taksim Gezi Parkı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...