Tel: (0212) 651 3049

Adres: Halkalı Cad. Seymen Sok. No: 4 Güneşli (Merkez) Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Tahtakale Ucuzluk Pazarı, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Mahmutbey Mah. mahallesinde (Seymen Sokak) yer alıyor. Tahtakale Ucuzluk Pazarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tahtakale Ucuzluk Pazarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tahtakale Ucuzluk Pazarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tahtakale Ucuzluk Pazarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tahtakale Ucuzluk Pazarı

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Tahtakale Ucuzluk Pazarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...