Taha Kargo Genel Merkez logo

Tel: (0212) 516 8523

Adres: Yeniçeriler Caddesi, No. 71, Mustafa Paşa Han, Kat. 2-3-4, 34130, Beyazıt, Fatih, İstanbul, Türkiye


Taha Kargo Genel Merkez, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Taha Kargo Genel Merkez yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taha Kargo Genel Merkez nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

TAHA GROUP;1994'den buyana Ortadoğu bölgesinde deneyim kazanan ve kendine özgü lojistik hizmetler geliştiren, 1998'de Türkiye'den Irak'a günlük parsiyel taşımacılık hizmetini ilk başlatan, 1998'den buyana Irak'ta müşterilerine adres teslim hizmetini sağlayan, 2000'den buyana müşterilerine Irak'ta teslim anında tahsilat ve para transferi seçenekleri sunan, 2004'te Türkiye'den Irak'a ilk kez express kargo hizmeti sunan, kuruluşundan itibaren müşterilerine dış ticaret aracılığı, gümrük işlemleri, mal teslimi-ödeme garantörlüğü, bürokratik işlemler ve firma-pazar araştırmaları gibi birçok konuda verdiği hizmetleriyle sektörünün ÖNCÜ kuruluşudur. . IRAK'taki Şubeler: Bağdat (8 bölgede)BasraErbilDohukKerbelaKerkükMusulSüleymaniyeZahoFirma Tanıtım Dökümanıtahakargo. jpg (175, 21 KB)

Her türlü tekstil konfeksiyon ve muhtelif çeşitte giyim eşyası alım satımı toptan ve perakende satımı toptan ve perakende satışı ithalatı ve ihracatını yapmak. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesisler ile gayrimenkulleri iktisap etmek satmak devir ve ferağ etmek kiraya vermek kiraya almak gayrimenkullerin üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mülkiyeti kat mülkiyeti ve kat irtifakı tesis etmek iktisap devir ve ferağ etmek. Şirketin amacı ile ilgili olarak şirketin ve üçüncü şahıs ların borçlarını alacaklarını temin için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları verebilir ve alabilir ve 7. 2. 2011 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Taha Kargo Genel Merkez
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taha Kargo Genel Merkez nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taha Kargo Genel Merkez konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taha Kargo Genel Merkez

Aşağıdaki formu kullanarak Taha Kargo Genel Merkez ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...