yazdır
 • Nereye: Taha Kargo Genel Merkez adresine

Taha Kargo Genel Merkez hakkında

Taha Kargo Dış Ticaret Limited Şirketi, TAHA GROUP;1994'den buyana Ortadoğu bölgesinde deneyim kazanan ve kendine özgü lojistik hizmetler geliştiren, 1998'de Türkiye'den Irak'a günlük parsiyel taşımacılık hizmetini ilk başlatan, 1998'den buyana Irak'ta müşterilerine adres teslim hizmetini sağlayan, 2000'den buyana müşterilerine Irak'ta teslim anında tahsilat ve para transferi seçenekleri sunan, 2004'te Türkiye'den Irak'a ilk kez express kargo hizmeti sunan, kuruluşundan itibaren müşterilerine dış ticaret aracılığı, gümrük işlemleri, mal teslimi-ödeme garantörlüğü, bürokratik işlemler ve firma-pazar araştırmaları gibi birçok konuda verdiği hizmetleriyle sektörünün ÖNCÜ kuruluşudur. . IRAK'taki Şubeler: Bağdat (8 bölgede)BasraErbilDohukKerbelaKerkükMusulSüleymaniyeZahoFirma Tanıtım Dökümanıtahakargo. jpg (175, 21 KB)

Her türlü tekstil konfeksiyon ve muhtelif çeşitte giyim eşyası alım satımı toptan ve perakende satımı toptan ve perakende satışı ithalatı ve ihracatını yapmak. Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesisler ile gayrimenkulleri iktisap etmek satmak devir ve ferağ etmek kiraya vermek kiraya almak gayrimenkullerin üzerinde irtifak intifa sükna gayrimenkul mülkiyeti kat mülkiyeti ve kat irtifakı tesis etmek iktisap devir ve ferağ etmek. Şirketin amacı ile ilgili olarak şirketin ve üçüncü şahıs ların borçlarını alacaklarını temin için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları verebilir ve alabilir ve 7. 2. 2011 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Taha Kargo Genel Merkez için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  KargoTaşımacılıkFirma

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar