Tel: (0212) 451 2434

Adres: Mahmutbey Cad. No: 6 Şirinevler Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Tadım Pide, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Kocasinan Merkez Mah. mahallesinde (Mahmutbey Caddesi) yer alıyor. Tadım Pide yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Tadım Pide nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Tadım Pide nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Tadım Pide konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Tadım Pide

0 görüş var

Tadım Pide adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
Tadım Pide
Kocasinan Merkez Mah.Mahmutbey Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 451 2434 Tadım Pide

Aşağıdaki formu kullanarak Tadım Pide ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...