Tel: (0212) 589 1262

Adres: Dr. Adnan Adıvar Cad. No: 15 Cerrahpaşa Hastenesi yakını Keçihatun Mh. Haseki Fatih, , İstanbul, Türkiye


Taç Düğün Salonu, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Taç Düğün Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Taç Düğün Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Taç Düğün Salonu
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.
  • merhabalar bende görüşlerimi dile getirmek istiyorom ben üç ekim pazar 2004 te taç düğün salanunda evlendim ve şimdi bakıyorum da süper sil baştan yapmışlar ve çokta güzel olmuş adına ykışır casına ben ve eşim buradan taç düğün salaou çalışanllarına emekleri geçen herkeze TEŞEKKÜRLER inşallah hep TAÇ DÜĞÜN SALONU nun ismini yaşatırsınız da çocuklarımızında orada mürvetlerini grürüz SAĞ OLUN.....

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Taç Düğün Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Taç Düğün Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Taç Düğün Salonu