Ziraat Bankası Halkalı Şubesi logo

Tel: (0212) 495 3838

Adres: Atatürk Mh. İkitelli Caddesi, No: 172, Pk: 34303, Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Ziraat Bankası Halkalı Şubesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (2. Sokak) yer alıyor. Ziraat Bankası Halkalı Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Ziraat Bankası Halkalı Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Ziraat Bankası Halkalı Şubesi
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.15 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Ziraat Bankası Halkalı Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Ziraat Bankası Halkalı Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Ziraat Bankası Halkalı Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Ziraat Bankası Halkalı Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...