Tel: (0216) 347 6320

Adres: Bahariye Cad. No: 78 General Asım Gündüz Taner Apt. Daire: 4 Moda Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


T Aleksandridis Uluslararası Denizcilik Nakliyat, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Caferağa Mah. mahallesinde (Gen. Asım Gündüz Cadde) yer alıyor. T Aleksandridis Uluslararası Denizcilik Nakliyat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. T Aleksandridis Uluslararası Denizcilik Nakliyat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak T Aleksandridis Uluslararası Denizcilik Nakliyat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak T Aleksandridis Uluslararası Denizcilik Nakliyat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: T Aleksandridis Uluslararası Denizcilik Nakliyat

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak T Aleksandridis Uluslararası Denizcilik Nakliyat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...