Tel: (0312) 389 0949

Adres: Suzan-mehmet Gönç Lisesi, Kartaltepe Mahallesi, Okullar Caddesi, No: 20, Abidinpaşa/mamak, Ankara, Türkiye


Suzan-Mehmet Gönç Lisesi, Ankara ili Mamak ilçesinde yer alıyor. Suzan-Mehmet Gönç Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Suzan-Mehmet Gönç Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Suzan-Mehmet Gönç Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Suzan-Mehmet Gönç Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Suzan-Mehmet Gönç Lisesi

0 görüş var

Suzan-Mehmet Gönç Lisesi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Suzan-Mehmet Gönç Lisesi
, Mamak, Ankara.
+90(0312) 389 0949 Suzan-Mehmet Gönç Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Suzan-Mehmet Gönç Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...