Tel: (0216) 366 5163

Adres: Aydınevler Mah. Sanayi Cad. Sakarya Sk. No: 7, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Aydınevler Mah. mahallesinde yer alıyor. Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • okulumugörmekistiyorum

    Misafir, 07.11.2010 14:18:00

Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.11 puan almıştır.
Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu
Aydınevler Mah., Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 366 5163 Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Suzan Ahmet Yalkın İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...