Suşehri Belediyesi logo

Tel: (0346) 311 4460

Adres: Cami Orta Mh. Sivas Caddesi, No: 1 Pk: 58600, Belediye Başkanlığı Binası, Suşehri, Sivas, Türkiye


Suşehri Belediyesi, Sivas ili Suşehri ilçesinin Cami Mah. mahallesinde yer alıyor. Suşehri Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Suşehri Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Suşehri Belediyesi
  Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 23 puan aldı.
 • Sayın Başkanım, öncelikle görevinde başarılar dilerim. İlçemiz merkezinde olan ahırların, ahır sahiplerini mağdur etmeden yer gösterilerek ilçe dışına çıkartılması hem ilçemizin şehir görünümü kazanabilmesi, hemde insan sağlığı açısından çok önemlidir. İnanın izine geldim zaman evin içerisinde ve bahçede hayvan pisliği ve havalandırma bacalarından çıkan kokudan, kara sinekten duramıyoruz. Birde bahsettiğim yerde emekli olduktan sonra Allah ömür verdiği süre kalmayı düşünüyorum. Bu talebimin hem bizim, hem mahalle sakinlerinin hemde insan sağlığı açısından dikkate alınmasını arzu etmekteyim. Allah yar ve yardımcın olsun. Saygılarımla.

  45/ 5 yıldız
  ,

 • Türkmenler köyü sakiniyim 10 gün oldu Istanbul dan geldim.köyüme damla su yok ilgilenmek kurum var mı? Ramazan boyu susuz nasıl yaparız,yapılacak acil çözüm rica ediyoruz .Tüm köylü kadınları perişan,raman geldi ,feryadımızı duyun

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Suşehri Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Suşehri Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Suşehri Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Suşehri Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...