Tel: (0212) 651 1663

Adres: Bağlar Mahallesi, Yalçın Koreş Caddesi, No: 14, Corridor Rezidans, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Suryapı Corridor, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde yer alıyor. Suryapı Corridor yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Suryapı Corridor nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Corridor Residance (Rezidans), ana caddelerin ve bağlantı yollarının tam ortasında, Metrobüs gibi toplu taşıma olanaklarına yakın, şehrin merkezine erişimin kolay olduğu bir bölgede yer alıyor.

Basın Ekpres yolu 1, 2 km

E-5 Karayolu 4 km

Atatürk Havaalanı 5 km

Tem Otoyolu 5 km

Sahil yolu 6 km

Starcity AVM 1 km

212 AVM 3 km


Aşağıdaki haritayı kullanarak Suryapı Corridor nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Suryapı Corridor konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Suryapı Corridor

Aşağıdaki formu kullanarak Suryapı Corridor ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...