Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi logo

Tel: (0212) 510 8052 veya 444 50 52

Adres: Özel Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, Zakirbaşı Sokak, No: 32, Pk: 34780, Kazlıçeşme, Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye


Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Kazlıçeşme Mah. mahallesinde (Zakirbaşı Sokak) yer alıyor. Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.46 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...