Tel: (0212) 232 7110

Adres: Maçka Cad. Ralli Apt. No: 59 K: 3, Teşvikiye, Şişli, - Avrupa İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

Suriye Konsolosluğu, İstanbul ili Şişli ilçesinin Harbiye Mah. mahallesinde (Maçka Caddesi) yer alıyor. Suriye Konsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Suriye Konsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Suriye Konsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Suriye Konsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Suriye Konsolosluğu

0 görüş var

Suriye Konsolosluğu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.31 puan almıştır.
Suriye Konsolosluğu
Harbiye Mah.Maçka Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 232 7110 Suriye Konsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Suriye Konsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...