Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi logo

Tel: (0216) 421 4200

Adres: Başıbüyük Mh. Süreyyapaşa Göğüs Devlet Hastanesi, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Başıbüyük Mah. mahallesinde (Hastane Ar Sokak) yer alıyor. Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Devlet Hastanesi, Türkiye’nin halihazırda üç büyük şehrinde bulunan Sağlık Bakanlığı’na bağlı dört büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden biri olup İstanbul’un Anadolu Yakası’nın en büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezi’dir. Türkiye'de ilk başarılı akciğer nakli Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılmıştır.

Hastanede 60 yılı aşkındır ‘akciğer sağlığı ve hastalıkları’ konusunda çalışmalar yürütülmektedir. Altmış yılı aşkın bilgi, deneyim ve imkanlar; hem kaliteli ve yeterli sağlık hizmeti sunma noktasında müracaat eden hastalarımıza, hem de eğitim ve araştırma alanında asistanlarımıza ve akademisyenlerimize sunulmaktadır.

Ana branşlar Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi olmakla birlikte, Alerji ve İmmunoloji, Solunumsal Yoğun Bakım, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Uyku Laboratuarı, Akciğer Onkoloji Kliniği ve Evde Bakım Birimi gibi diğer birimler de hizmet vermektedirler.

Akciğer kanseri cerrahisi ve video-yardımlı torakoskopik (endoskopik, kapalı) cerrahi konusunda ülkemizin önde gelen sayılı hastanelerinden biri olduğu gibi “Yemek Borusu” (Özofagus) Hastalıkları da çalışma alanı içerisindedir.


0 görüş var

    Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.17 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...