yazdır
 • Nereye: Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi adresine

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Devlet Hastanesi, Türkiye’nin halihazırda üç büyük şehrinde bulunan Sağlık Bakanlığı’na bağlı dört büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden biri olup İstanbul’un Anadolu Yakası’nın en büyük Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezi’dir. Türkiye'de ilk başarılı akciğer nakli Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılmıştır.

Hastanede 60 yılı aşkındır ‘akciğer sağlığı ve hastalıkları’ konusunda çalışmalar yürütülmektedir. Altmış yılı aşkın bilgi, deneyim ve imkanlar; hem kaliteli ve yeterli sağlık hizmeti sunma noktasında müracaat eden hastalarımıza, hem de eğitim ve araştırma alanında asistanlarımıza ve akademisyenlerimize sunulmaktadır.

Ana branşlar Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi olmakla birlikte, Alerji ve İmmunoloji, Solunumsal Yoğun Bakım, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Uyku Laboratuarı, Akciğer Onkoloji Kliniği ve Evde Bakım Birimi gibi diğer birimler de hizmet vermektedirler.

Akciğer kanseri cerrahisi ve video-yardımlı torakoskopik (endoskopik, kapalı) cerrahi konusunda ülkemizin önde gelen sayılı hastanelerinden biri olduğu gibi “Yemek Borusu” (Özofagus) Hastalıkları da çalışma alanı içerisindedir.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  Devlet HastanesiHastaneSağlıkAraştırma Hastanesi

  Yakındaki Firma ve Mekanlar