Tel: (0322) 435 7669

Adres: Döşeme Mah. 60024 Sok. Çifte Minare Cıvarı, Seyhan, Adana, Türkiye


Süreyya Nihat Oral İlköğretim Okulu, Adana ili Seyhan ilçesinin Döşeme Mah. mahallesinde yer alıyor. Süreyya Nihat Oral İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Süreyya Nihat Oral İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Süreyya Nihat Oral İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Süreyya Nihat Oral İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Süreyya Nihat Oral İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • ben buradan 7-a sınıfındaki ayhan hasan damla gülseren özge gücan ve beni hatırlayan tüm arkadaşlara selam söylüyorum

    Misafir, 06.11.2010 14:50:00

  • benim okulum

    Misafir, 22.10.2010 21:32:00

Süreyya Nihat Oral İlköğretim Okulu adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.66 puan almıştır.
Süreyya Nihat Oral İlköğretim Okulu
Döşeme Mah., Seyhan, Adana.
+90(0322) 435 7669 Süreyya Nihat Oral İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Süreyya Nihat Oral İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...