Sürat Kargo Mecidiyeköy Şubesi logo

Tel: (0212) 211 2687

Adres: Mecidiyeköy Mh. Dereboyu Caddesi, No: 17, Şişli, İstanbul, Türkiye


Sürat Kargo Mecidiyeköy Şubesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Mecidiyeköy Mah. mahallesinde (Dereboyu Caddesi) yer alıyor. Sürat Kargo Mecidiyeköy Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sürat Kargo Mecidiyeköy Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yurt içi ve yurt dışına evrak dağıtımı yapmak. Her türlü menkul ve gayrimenkul mal ve hakları ve alacakları iktisap edebilir, kiralayabilir, kiraya verebilir. 27. 2. 2008 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Sürat Kargo Mecidiyeköy Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sürat Kargo Mecidiyeköy Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sürat Kargo Mecidiyeköy Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sürat Kargo Mecidiyeköy Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...