Sürat Kargo Kavacık Şubesi logo

Tel: (0216) 413 6877 veya (0850) 202 0202

Adres: Çubuklu Mh. Orhanvelikanık Caddesi, No: 4, Kavacık, Beykoz, İstanbul, Türkiye


Sürat Kargo Kavacık Şubesi, İstanbul ili Beykoz ilçesinin Çubuklu Mah. mahallesinde (Orhan Veli Kanık Caddesi) yer alıyor. Sürat Kargo Kavacık Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sürat Kargo Kavacık Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Sürat Kargo Kavacık Şubesi
  Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.34 puan aldı.
 • telefonunuz asırı derecede mesgul ulasılamıyor zaten bır adet nonuz var oda akıllara zarar yaklasık 25 dakıkadır arıyorum ama malesef uasamıyorum.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • HİZMETİNİZDEN HİÇ MEMNUN KALMADIK. 3 GÜNDÜR PAKETİMİZİ ARACINIZ KAZA YAPTI BAHANESİYLE GETİRMİYORSUNUZ. BİZ SİZİ EVDE BEKLEMEK ZORUNDAMIYIZ !!!!!!!

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sürat Kargo Kavacık Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sürat Kargo Kavacık Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sürat Kargo Kavacık Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sürat Kargo Kavacık Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...