Superonlıne İletişim Hizmetleri hakkında

Superonlıne İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi, Şirket amaç ve konusu, meri mevzuata riayet etmek ve Bilgi Teknolojeleri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirimek kaydı ile; her türlü elektronik haberleşme hizmeti/telekomünikasyon hizmeti sunulması. Amacı ve konusu ile ilgili bütün işlerin yapılması ve sonuçlandırılması için her türlü hukuki ticari ve mali işleri yapar pazarlama ve ticari faaliyetlerde bulunur hakları ve yetkileri kullanır taşınır ve taşınmaz her türlü mal ve hak üzerinde aracılık yapmamak kaydı ile tasarrufta bulunur bunları satın almak veya başka şekilde iktisap etmek ipotek etmek gibi ayni hakları tesis eder rehin koyar veya rehin alır bunlar üzerinde başkaları lehine her türlü ipotek ve diğer hakları verir bütün bu tasarrufların ve işlemlerin tersini yapar taşınır ve taşınmaz her türlü malı ve hakkı aracılık yapmamak kaydı ile satın alır kiralar devreder teslim eder bunlar üzerindeki rehin ve ipoteği ve benzeri ayni hakları kaldırır bunlardan cayar bunlar üzerinde sulhe ve tahkime yetkilidir ve 24. 12. 2010 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Superonlıne İletişim Hizmetleri için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar